Закордонний паспорт для дитини

Закордонний паспорт дитини

Плануєте відпустку з дітьми? Тоді перевірте, чи Ви маєте потрібні документи!


Закордонний паспорт

Починаючи з 1 квітня 2018 року єдиним документом, що дозволяє виїзд громадян України за кордон, стане закордонний паспорт. І вік не має значення! З перших днів від народження батьки можуть подати документи на оформлення особистого паспорту на своє маля. В квітні мине три роки з моменту, як міграційна служба зупинила видачу проїзних документів і не вписує дітей у паспорти батьків. Цим ми наближаємося до вимог більшості країн світу, де прийнято мати окремий документ на кожну особу, незалежно від її віку.

Якщо Ваші діти вписані у паспорт родичів, чи мають проїзний документ, то подорож можлива виключно за умови виїзду з території України до 31 березня! Якщо відпустка запланована на пізніші дати, радимо терміново звернутися за виготовленням закордонного паспорту.

Оформлення закордонного паспорту для дитини

Зараз Ви маєте можливість отримати документ не тільки у територіальних підрозділах державної митної служби (надалі ДМС), а й у центрах надання адміністративних послуг (надалі ЦНАП). Запис здійснюється через сайт, причому електронна черга оновлюється щотижня - о 7 ранку кожного понеділка. Якщо дитині менше 12 років, то можна зробити єдиний чек з одним із батьків. Інформацію, отриману під час реєстрації, необхідно роздрукувати – її перевірять при зверненні до ЦНАПу.

Під час очікування своєї черги, спостерігайте за часом появи Вашого коду на моніторі. Коли він висвітиться, поруч буде вказано номер віконця, в якому вже необхідно надати усі документи та отримати інформацію про те, коли паспорт буде готовий.

Що необхідно для отримання закордонного паспорту

Список документів досить простий:
1. Анкета-заява, що заповнюється на місці одним із працівників ЦНАПу чи підрозділу ДМС.
2. Свідоцтво про народження – заявникам віком до 14 років. В іншому разі надається паспорт громадянина України.
3. Квитанції про сплату усіх встановлених зборів – прикладають одразу після сплати у терміналі, що розташований безпосередньо в приміщенні органу звернення.
4. Фотокартки (дві розміру 3,5х4,5 см та одну 10х15 см, де обличчя займає 80% зображення) – заявники віком від 12 років фотографуються виключно у місці подачі документів. Молодших дітей можна сфотографувати у будь-якому фотосалоні та принести готові фотокартки. Особливо актуально для найменших мандрівників, які ще не можуть всидіти самостійно чи позувати необхідну кількість часу.
5. Попередній проїзний документ (за наявності).

За дітей до 12 років пакет документів може оформити один з батьків чи довірена особа. Старші заявники приходять самостійно, оскільки в них знімають відбитки пальців та роблять фото.

Де саме можна оформити закордонний паспорт:

ЦНАПи міста Львова

-> вул. Шевченка, 374;
-> вул. Ген. Чупринки, 85;
-> вул. І. Виговського, 32;
-> пр. Червоної Калини, 72а;
-> вул. К. Левицького, 67;
-> вул. М. Хвильового, 14а.
Єдиний телефон для довідок щодо роботи центрів надання адмінпослуг: +38(032)297-57-95

Відділення ДМС Львова

-> вул. Городоцька, 126;
-> вул. Чайковського, 17;
-> вул. Туган-Барановського, 9А;
-> вул. Зелена, 150;
-> вул. Генерала Чупринки, 67;
-> вул. Донецька, 3.
Якщо в Вас залишилися питання, дзвоніть нашим експертам, або заходьте в офіс туристичної фірми «Ю-ГА» на вул. С. Бандери, 22/1, і ми надамо кваліфіковану безкоштовну консультацію і розвіємо усі сумніви щодо документів для подорожі!

×