Раннє бронювання

Що таке раннє бронювання, кому воно підійде та яка від нього користь

Що таке раннє бронювання, кому воно підійде та яка від нього користь

Що таке раннє бронювання


Термін "раннє бронювання" означає те, що Ви купуєте тур заздалегідь. Наскільки завчасно? Мінімум за 3-4 тижні, а інколи і за пів року до дати відправлення. Ціни змінюються в залежності від того, скільки часу лишилося до початку подорожі, або з наближенням туристичного сезону в тій чи іншій країні. Наприклад, на Туреччину, Грецію, Болгарію та на інші літні напрямки початок продажів по акції раннього бронювання припадає на зиму. А от лижі й насправді можна готувати влітку, оскільки саме тоді гірськолижні курорти починають пропонувати ціни на зимовий сезон.

Звідки беруться такі низькі ціни та навіщо це туроператорам

Оператори, аби сформувати туристичний пакет, мусять наперед домовитися з готелями та авіаперевізниками, викупити в них певну кількість місць. І тут настає момент ризику для туроператора. Незалежно від того, наскільки літак наповнений, його виліт оплачений. Так само, як викуплений номер буде стояти пустим, оскільки вже зарезервований.

Аби запобігти цьому, туристичні оператори формують ціни таким чином, аби по ранньому бронюванню продати путівки хоча б по мінімальній ціні. В сезон це компенсується більшою накруткою. Завдяки такому плануванню, наперед видно попит на різноманітні рейси та можна розробити подальшу цінову політику.

Окрім того, розтягаючи час продажів, зменшується кількість запитів у гарячий сезон. Працівники операторів можуть спокійно обробити усі заявки, а власники готелів прорахувати кількість відпочиваючих та зробити необхідні приготування.

Переваги раннього бронювання турів

1. Одна з найбільших вигод - розтермінування оплати. Вартість туру ділиться на кілька частин, кожна має крайній термін. Для більшості літніх напрямків актуальна наступна схема:
- При бронюванні Ви сплачуєте 25-30% від загальної суми.
- До 1 березня чи до 1 квітня сплачується ще 20-30%.
- Остання частина має бути внесена не пізніше, ніж за 3-4 тижні до початку туру.
Кожен туроператор має свої вимоги щодо проплат, які експерти туристичної фірми "Ю-ГА" обов'язково пояснять під час бронювання.
2. Максимальний вибір готелів, адже чим ближча відпустка, тим менше готелів лишається у пошуку турів.
3. Економія - у більшості випадків при ранььому бронюванні ви заощаджуєте від 20 до 50% від звичайної вартості.

Кому вартує бронювати відпочинок наперед

- Впевненим у датах відпустки;
- Відпочиваючим у розпал сезону;
- Бажаючим зекономити на вартості туру без втрати рівня сервісу;
- Любителям якісних популярних готелів, які швидко розкуповуються;
- Тим, хто не має можливості оплатити повну вартість путівки за один раз.

Нюанси раннього бронювання

Звісно ж існують речі, про які необхідно знати, якщо Ви вирішили спланувати свою відпустку завчасно. Уважно стежте за датами, до яких потрібно внести наступну частину вартості путівки. У випадку протермінування оператор може збільшити вартість туру або застосувати інші штрафні санкції передбачені Угодою.

Завжди лишається шанс на те, що ближче до вильоту оператор дасть "гарячі пропозиції", вартість яких буде на рівні цін раннього бронювання, а то й нижчою. В такому разі все залежить від того, які умови надає той чи інший туроператор. В деяких випадках ціна зафіксована та не підлягає зміні. А от ті, хто обрали, наприклад, ТезТур, мають можливість перебронюватися по новій вартості, якщо до вильоту лишилося більше 21 дня. В разі зміни планів щодо відпустки, TezTour може анулювати бронювання без штрафних санкцій за два та більше тижнів до початку туру.

Надіємося, що ця стаття відповіла на більшість питань щодо раннього бронювання. Якщо ж вони лишилися, звертайтеся до працівників туристичної фірми "Ю-ГА" та отримайте вичерпну відповідь!

Список країн, до яких Ви можете обрати тур по ранньому бронюванню на літо 2019 зі Львова, чекайте найближчим часом. Для цього слідкуйте за новинами на сайті, або підписуйтесь на сторінки туристичної фірми "Ю-ГА" у Facebook, Twitter та Instagram.

×