Біометричний закордонний паспорт

Біометричний закордонний паспорт громадянина України
З початку 2015 року громдяни України мають змогу обрати, який закордонний паспорт робити - звичайний чи біометричний. Ми спробуемо максимально розповісти про переваги новогу документу.

Біометричний паспорт - це документ, що не тільки дає змогу виїжджати за межі України, а й містить таку персональну інформацію як фото, підпис та відбитки власника. Для цього паспорт обладнаний чіпом, на якому зберігаються оцифровані дані. При цьому документ і надалі виготовляється у формі книжечки. На сторінках продовжують ставити відмітки про перетин кордону, або вклеюють візи до країн, що їх потребують.

Які переваги біометричного паспорта:

Одним з головних плюсів запровадження біометричних паспортів є те, що це крок до безвізового режиму з ЄС. Новітні системи захисту роблять підробку документів важчою, отже падає рівень терористичної загрози. Наразі власники нових документів мають право подорожувати територією країн ЄС без відкриття візи.

На кордоні стає швидшою перевірка документів завдяки автоматичному зчитуванню інформації з чіпа. За наявності біометричних даних прикордонники рідше мають зауваження до документів.

Дані вносяться до єдиної інформаційної системи і їх легко поновити за потреби вироблення нового паспорта. Та й загалом практично все, що потрібно мати для оформлення нового біометричного паспорту - внутрішній паспорт та іденкод. Решта даних заповнюються в процессі подічі заяви співробітниками вповноважених служб.

Що необхідно для отримання закордонного паспорту

Список документів максимально простий:
1. Анкета-заява, що заповнюється на місці одним із працівників ЦНАПу чи підрозділу ДМС.
2. Паспорт громадянина України. Заявникам до 14 років - свідоцто про народження.
3. Квитанції про сплату усіх встановлених зборів – прикладають одразу після сплати у терміналі, що розташований безпосередньо в приміщенні органу звернення.
4. Фотокартки (дві розміру 3,5х4,5 см та одну 10х15 см, де обличчя займає 80% зображення) – заявники віком від 12 років фотографуються виключно у місці подачі документів. Молодших дітей можна сфотографувати у будь-якому фотосалоні та принести готові фотокартки. Особливо актуально для найменших мандрівників, які ще не можуть всидіти самостійно чи позувати необхідну кількість часу.
5. Попередній проїзний документ (за наявності).
6. Чоловікам до 25 років - військовий квиток або довідка з військомату.

За дітей до 12 років пакет документів може оформити один з батьків чи довірена особа. Старші заявники приходять самостійно, оскільки в них знімають відбитки пальців та роблять фото.

Де у Львові можна оформити біометричний закордонний паспорт

Популярні запитання щодо виготовлення біометричних закордонних паспортів

Якщо в Вас залишилися питання, дзвоніть нашим експертам, або заходьте в офіс туристичної фірми «Ю-ГА» на вул. С. Бандери, 22/1, і ми надамо кваліфіковану безкоштовну консультацію і розвіємо усі сумніви щодо документів для подорожі!

×